Gry konsolowe

Dwie ceny „Assassin’s Creed: Rogue” w PS Store

W PlayStation Store trwa wyprzedaż ze znacznymi obniżkami na wiele świetnych tytułów. Niektóre obniżki są jednak mniej oczywiste od pozostałych – nieuważni kupią „Assassin’s Creed: Rogue” taniej o 50% podczas gdy mogliby zaoszczędzić… 82%!

Tak jak nadal nie czuję potrzeby zakupu PlayStation 4, tak lubię uzupełniać swoją bibliotekę na PS3. Od jakiegoś czasu polowałem więc na „Assassin’s Creed: Rogue” i już byłem gotowy kupić ten tytuł za jedyne 59,50 zł… kiedy znalazłem go jeszcze taniej. Na dodatek w wersji rozszerzonej.

ACRO

Wersja „Rogue” z dodatkami zwana „Edycją Dziedzictwo Templariuszy” oprócz gry zawiera dwie nowe misje, 9 dodatków dla okrętu, 8 broni, 4 stroje oraz 20 bonusowych znajdziek. Dotychczas kosztowała ona niebagatelne 259,00 zł. Cenę tą ścięto jednak o 82% do zaledwie 46,62 zł.

Kiedy jednak wyszukujemy w PlayStation Store promocji na „Rogue’a”, to powyższa oferta nie wyświetla się w wynikach!

Wszystko dlatego, że oficjalna sklepowa nazwa to „ACRO Edycja Dziedzictwo Templariuszy”. Pod nic nie mówiącym potworkiem kryje się tym samym bardzo atrakcyjna oferta, z której zdecydowanie warto skorzystać.

Zwykły wpis