Gry komputerowe

Symbol growego seksu narodzi się na nowo?

Kilka naprawdę intensywnych dni za mną, kolejne przede mną. O większości rzeczy napisać nie mogę, ponieważ obowiązują mnie embarga, ale te wkrótce miną i wszystko pojawi na tym blogu.

W wolnej chwili poczytałem trochę o najnowszej odsłonie „Tomb Raidera”, postanowiłem też chwilę zagrać w jedną z wcześniejszych części – dołączone do aktualnego CD-Action „Anniversary” z 2007 roku. Może to tylko moje odczucia, ale gry z Larą Croft niewiele zmieniły się od czasu wydania jedynki, dlatego naprawdę jestem ciekaw nowego kierunku, jaki obiera seria. Ludzie z Crystal Dynamics deklarują, że gra stanie się bardziej realistyczna i wyzwoli w nas większe emocje. Lara, młodsza niż widzieliśmy ją dotychczas, nie będzie już super sprawną i wytrzymałą maszyną do skakania po platformach i strzelania do dzikich zwierzątek – bieganie ją zmęczy, zraniona zawyje z bólu i będzie musiała opatrzyć ranę, co jakiś czas zaś sięgnie po batonik albo inna kanapkę by nie paść z głodu.

Wszystko fajnie, ciekawie, tylko szkoda – przepraszam, ale już taki ze mnie męski szowinista – znów pomniejszonego biustu, czy skąpych wdzianek których dziewoja już nie założy podczas biegania po jaskiniach i innych ruinach. Nie zobaczymy już pięknej pani archeolog w krótkich spodenkach i piersią dumnie wypiętą w obcisłym topie zwiedzającej ośnieżone górskie szczyty… W zamian pojawi się przestraszona, zaszczuta, umorusana w błocie studentkę z kolonią rozdwojonych końcówek na głowie. Na dodatek nie będziemy poszukiwać już skarbów, jeno starać się przeżyć po katastrofie statku, z której cudem ujdziemy z życiem. Na pewno będzie inaczej, ale czy lepiej? O tym przekonamy się prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Póki co czekam zaś na pierwsze filmiki, bo na screenach gra wzbudza zainteresowanie zwłaszcza mrocznym klimatem i naprawdę fantastyczną (zwłaszcza jak na tą serię) jakością grafiki.

A po spojrzeniu głęboko w oczy młodej panny Croft chyba każdy przyzna, że coś w sobie  jednak ta dziewczyna ma 🙂 Więcej screenów na stronie gry.

Zwykły wpis